۱- برنامه ریزی روزانه داشته باشید .

شما برای اینکه بتوانید کار های خود را به موقع و دقیق انجام بدهید باید برنامه ای روزانه برای کار های خود تهیه کنید .

 

 

۲- سلامتی خود را جدی بگیرید .

شما با میل کردن غذا های سالم و ورزش روزانه بدن خود را دور از هر گونه بیماری نگه می دارید و این کار باعث می شود که هر روز سر حال تر از روز قبل از خواب بلند شوید و تنبلی و کم تحرکی خود را کنار خواهید گذاشت . شما می توانید ورزش را جزو برنامه روزانه خود قرار دهید .

 

 

۳- کتاب بخوانید .

شما می توانید کتاب خواندن را جزو برنامه روزانه خود قرار دهید با توجه به اینکه کتاب خواندن علم شما را افزایش می دهد و شما را به موفقیت بزرگی خواهد رساند همچنین وقتی که در ترافیک هستید ، پیاده روی می کنید و یا پشت میز کار خود نشسته اید می توانید به کتاب های صوتی گوش بدهید .

 

۴- برای وقت خود ارزش قائل شوید .

وقت برای انسان خیلی ارزشمند است شما می توانید وقت های میانه یا خالی خود را به کتاب خواندن ، خواندن رمان ، یادگیری زبا خارجی و … اختصاص دهید .

 

 

۵- تفکر کنید.

در بیست و چهار ساعت شبانه روز قسمتی از وقت گرانبهائتان را به فکر کردن در مسائل بزرگ زندگی مثل اختراعات ، ایده ها ، موفقیت ها و آنچه که می خواهید آن را هدف خود قرار دهید بپردازید .

 

 

۶- در رسانه های مهم برای دریافت اخبار ، گشت و گزار کنید .

برای اینکه از مسائل بسیار مهم زندگی و کاری عقب نیفتید می توانید به رسانه های بزرگ سر بزنید و از آن ها مطلع شوید ، این کار می تواند برای تصمیم گیری در کار و زندگی خود شما را راهنمایی و کمک کند.

 

 

 

 

منبع : آی آر جانبی مگ